De naam van uw mama, papa dochter, zoon, oma, opa, juf, meester, vriend vriendin kleinkindje, petekindje, metekindje, buurmeisje, buurjongetje, neefje, nichtje … wordt er met een penseel zorgvuldig op geschreven in mijn eigen handschrift. Dit wordt mee in de glazuuroven gebakken waardoor het ook vaatwasbestendig is.
Alles wordt op maat gemaakt en ook hier heb je keuze tussen verschillende kleuren als afwerking.
De vorm en de glazuur is als basis hetzelfde maar omdat alles met de hand gemaakt is en ik dit ook duidelijk wil laten zien zal er geen enkele tas hetzelfde zijn. Dit is mijn concept en creativiteit, de tegenpool van het seriewerk.
De tassen zijn gemaakt van naturelle klei. Aan de buitenzijde van elke tas laat ik bewust aan de onderzijde een ruwe kleizone waar ik de naam op schrijf. Ik maak de tassen met naam in al mijn glazuren: Sunrise, Roos, Munt, Mosterd, Sungreen, White, Beach. De naam wordt er ongeveer in dezelfde kleurtint op geschreven. Bij wit en mosterd kan u kiezen en schrijf ik de naam in blauw, oranje, magenta, groen, muntkleur of zwart.
Op de onderzijde wordt de naam geschreven in mijn handschrift met een penseel, eventueel met een hart afgewerkt.
Het koffietasje Medium/Americano wordt vaak verkocht voor Doopsuikerpotjes!
Er zijn heel wat mogelijkheden om onze keramiek potjes op te vullen, van snoep, thee of bonen tot een kaarsje, plantje of badzout.
Het leuke aan deze potjes is dat ze later kunnen blijven gebruikt worden als espressotasje, tapas- of bloempotje.
De naam van je kleine spruit wordt in elk potje handgeschreven.
Alles wordt op maat gemaakt en ook hier heb je keuze tussen verschillende kleuren als afwerking.
Maakproces
Het personaliseren van het servies wordt enkel op bestelling gedaan en vergt tijd (minimum 3 weken). Voor het extra werk en bakproces vragen we een meerkost van 7€.
De hoogbak is mogelijk omdat de klei, steengoed klei is en bestand is tegen deze hoge temperatuur. Het glazuurrecept heb ik ook speciaal ontworpen voor een bak van 1250° en is uniek. Dit bak- en maakproces bepaalt dat de collectie een hoge kwaliteit heeft waardoor stukken springen, kraken, ... nagenoeg nihil zijn.
Gemakkelijk in onderhoud, vaatwasbestendig en bestendig tegen hoge temperatuur.
Dit is Belgisch met kwaliteitsgarantie en draagt het HIB-label “Handmade in Belgium”
Mijn werk wordt bestempeld met de gevormde “a” van artisann en is gepatenteerd.
Afmetingen
|
Grootte |
Diameter |
Hoogte |
|
|
Medium |
8cm |
7,5cm |
280gr klei |
|
Large |
8cm |
9cm |
400gr klei |