Het keramisch handgemaakt bord “Sunrise” gemaakt in een gespikkelde natuurlijke Pyerite klei en afgewerkt met een mooi subtiel magenta, roze glanzende glazuur .
Zoek je een origineel eidopje om mee te pronken op een mooi gedekte tafel? Ons eischijfje van Artisann is een hebbeding dat zeer mooi aansluit bij ons ontbijtservies.
Dit handgemaakt keramisch suikerpotje siert in zijn eenvoud en zijn imperfectie. Het is een suikerpotje dat bij elk koffieservies kan gecombineerd worden. Het dekseltje ontworpen door Ann van Artisann maakt het suikerpotje uniek.
Dit handgemaakt keramische melkkannetje siert in zijn eenvoud en zijn imperfectie. Het is een melkkannetje dat bij elk koffieservies kan gecombineerd worden. Men kan dit kannetje ook perfect gebruiken voor sauskannetje.