Uw merk op maat - Keramiek voor bedrijven, B2B
We maken met zeer veel plezier een handgemaakt keramisch servies voor bedrijven (per item minimum 10 stuks) met een eigen logo dat we laten maken in een stempel en zo een uniek en vooral persoonlijk keramisch handgemaakt servies creëren.
Een keramische tas personaliseren met een stempel van uw logo, naam, woord wordt op maat handgemaakt in ARTISANN stijl
Wil je graag gepersonaliseerde keramiek als cadeau voor je personeel of bedanking voor je klanten? Dat kan! Een keramische tas personaliseren met een stempel van uw logo, naam, woord wordt op maat handgemaakt in ARTISANN stijl. Maak van je relatiegeschenk iets dat mensen écht willen houden. Ik maak handgemaakte keramiek, afgestemd op jouw bedrijf. Denk aan tassen, mokken, borden, kommen, schalen of kleine must-haves met jullie logo of naam erin verwerkt.
Een stempel die letterlijk indruk maakt. Perfect om je klanten of team te verrassen.
We maken tassen, potjes, borden, kommen in allerlei formaten (per item minimum 10 stuks) die worden afgewerkt met je eigen logo of bedrijfsnaam. Ook de kleur kan je kiezen in lijn met je logo of je gaat voor een eerder neutrale kleur.
De stempel voor tassen, borden en kommen laten we maken naargelang de duidelijkheid van het logo tussen de 2-3 cm. De stempel kan steeds herbruikt worden voor borden, tassen, kommen en schalen die u later nog zou bijbestellen.
Wij vragen de stempel aan te leveren per mail in een PDF-bestand en naargelang de duidelijkheid van het logo wordt de grootte aangepast. De kost voor de aanmaak van de kleistempel (dat éénmalig is) bedraagt 49€.
Bij interesse kan U ons een mailtje sturen met uw gegevens en we sturen U vrijblijvend een offerte [email protected]
Maakproces (5-7 weken)
Voorlopig hebben we online een voorbeeld getoond van het bestempelen met uw logo, naam of woord op. Uiteraard maken we dit ook met onze andere glazuren: Sunrise, roos, Sungreen, Munt, Mosterd, Beach, White, Naturel