Het keramisch handgemaakt bord “Beach”, gemaakt in een Belgische roodbakkende-bruine klei en afgewerkt met een glanzende glazuur met kleurschakeringen van donker- en lichtblauw.
Keramisch handgemaakte tas of mok “Beach” is gemaakt in een Belgische roodbakkende klei en afgewerkt met een glanzende glazuur met kleurschakeringen van donker- en lichtblauw. Elke tas is anders en uniek.
Dit uniek plat rond presentatiebord heeft een “Linea” structuur met een handig opstaande randje is initieel ontworpen voor exclusief horeca en restaurantservies.
Hedendaags keramisch bord voor alledaags gebruik als bordje voor een koffietas of theemok, tapas, sushi, … multifunctioneel. Dit handgemaakt bord van “Chefs Artisann i-line” is gemaakt in natuurlijke beige chamotte klei met blauw glazuur